İNCİ NATUREL NASIL KULLANILIR

İNCİ NATUREL NASIL KULLANILIR

İnci naturel ekibi olarak yapmış olduğumuz deneme ve testler sonucunda ürünün vucuda en faydalı etkiyi verebilmesi için kesinlikle kahvaltıdan önce kullanılmalıdır. Bunun yanında kahvaltı programlarımızda değişiklik yapma durumunda kalabiliriz.

Ürünün tam gün boyunca etki gösterebilmesi için kahvaltı saatini bir kaç saat ileri almakta büyük fayda vardır.

Kapsülü kullanım sırasında bol su ile almaya dikkat etmeliyiz. Bunun nedeni kapsülün içinde bulunan özlerin bağırsaklarda yapışmaya sebeb olacak unsurun önüne geçebilmektir.

Kapsülü kullandıktan yaklaşık 30 veya 45 dakika sonra kahvaltı yapılmalıdır.Kahvaltıda tüketeceğimiz gıdaların hafif olmasına önem göstermeliyiz. Kapsülden büyük bir mucize beklemek tamamıyle yanlış olur.

Tuzlu ve şekerli gıdalardan mümkün olduğunca az tüketmeliyiz.Gün içerisinde tüketeceğimiz sıvı en az 2 - 3 litre olmalıdır.Ayrıca en önemli konulardan biri tükettiğimiz sıvı gıdalardır. Kullanacağımız sıvılarda cafein miktarının çok olmamasına dikkat etmeliyiz. Alkollü içeceklerden kesinlikle uzak durmalıyız. Çay ve kahve tüketimini kesinlikle sıvı tüketimi olarak görmemeliyiz. Çünkü kahve ve çayda hemşeker oranı hemde cafein oranı oldukça yüksektir.

Mümkün olduğunca bu sıvılardan kapsülün kullanıldığı dönemde çok az miktarda hatta hiç kullanmamak gerekir.Kapsül tokluk hissi verdiğinden vucudumuza gerekli vitaminleri vermek çok önemlidir. Aç kalmak zayıflamak değildir.Gün içerisinde mutlaka yağ oranı düşük lif oranı yüksek olan gıdaları tüketmeliyiz...

İnci naturel kapsülünü kullanırken tavsiye ettiğimiz sıvı gıdalar.

1- Kireçten arındırılmış doğal su

2- Katkısız doğal meyve suları

3- Zayıflatma etkisi olmayan bitkisel çay ve sıvı gıdalar.

İnci naturel kapsülünü kullanırken tavsiye ettiğimiz katı gıdalar.

1- Yeşil salata çeşitleri.

2- Yağ, tuz ve şeker oranı düşük hafif gıdalar,

3- Çok az miktarda unlu gıda.

4- Bol miktarda meyve çeşidi.

İnci naturel kapsülünü kullanırken tavsiye etmediğimiz sıvı gıdalar

1- Çay ve benzeri şekerli gıdalar.

2- Kahve ve çeşitleri.

3- Alkollü içecekler.

4- Sporcu ve enerji içecekleri.

5- Asit ve şeker oranı yüksek kola, gazoz ve aromalı içecekler.

İnci naturel kapsülünü kullanırken tavsiye etmediğimiz kuru gıdalar.

1- Yağ ve tuz oranı yüksek unlu gıdalar

2- Ekmek.

3- Fastfood tarzı gıdalar.

Uyarı! Tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.

© İnci Naturel - Daima İnce ve Zinde